Tegoder  SUN BLOCK SPF50 OILFREE 50ml Krem ochronny z filtrem SPF50 BEZTŁUSZCZOWY bloker

Tegoder SUN BLOCK SPF50 OILFREE 50ml Krem ochronny z filtrem SPF50 BEZTŁUSZCZOWY bloker

87,00 zł
Brutto

Polecany dla cer z problemami przebarwień, podatnych na poparzenia słoneczne, nie tolerujących opalania oraz również dla osób z cerą trądzikową lub tłustą.

2404
Bloker o bardzo lekkiej konsystencji, nie zatykający porów skóry i zapewniający pełną ochronę przeciwsłoneczną.
Polecany dla cer z problemami przebarwień, podatnych na poparzenia słoneczne, nie tolerujących opalania oraz również dla osób z cerą trądzikową lub tłustą.

Skład kosmetyku:
  • Filtry UVA i UVB.
  • Kwas hialuronowy - naturalny biopolimer biorący udział w procesie tworzenia tkanki łącznej, należący do grupy glikozamikanów naturalnie produkowany w naskórku przez keratynocyty w małej ilości oraz w większej ilości w skórze właściwej przez fibroblasty. Zatrzymuje wodę wewnątrz komórek i tkanek, ułatwia krążenie płynów ustrojowych, wpływa na procesy regeneracji i odnowy skóry, zapewnia właściwe funkcjonowanie sieci włókien proteinowych w skórze odpowiedzialnych za elastyczność, giętkość, gęstość i objętość oraz jest prekursorem powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny oraz pozostawia na skórze „ochronny film” przeciwdziałający parowaniu i utraty wilgoci ze skóry.
  • Hydrolizowane proteiny pszenicy - wykazują silne właściwości pojędrniające, szczególnie w zabiegach redukujących występowanie zmarszczek i drobnych linii.
  • Witamina E - silny antyoksydant. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami.
  • Ekstrakt z liści herbaty zielonej Camelia sinensis - o właściwościach uszczelniających naczynia krwionośne i przeciwdziałających podrażnieniom.
  • Hamamelis virginiana - wyciąg z suchych liści oczaru wirginijskiego uzyskany drogą destylacji parą wodną zawierający cholinę, kwas galusowy, garbniki, szczególnie elagotaniny oraz glikozydy flawonoidowe (kemferol, kwercetynę, mirycetynę). Wykazuje właściwości antyutelniające i przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne, ściągające i przeciwkrwotoczne. Jest porównywalny do roślin o działaniu przeciwbólowym: rumianku, drzewa cytrynowego, ściągających i przeciwzapalnych jak bluszcz i kasztanowiec lub kojących jak przywrotnik i aksamitka.
  • Algi Centella asiatica - antyoksydanty pochodzenia roślinnego przeciwdziałające wolnym rodnikom.
  • Wyciąg z wierzby białej Salix alba - stymuluje podziały i wzrost jej komórek, poprawia wygląd fotostarzejącej się skóry, ma doskonałe właściwości ściągające. Pobudza krążenie w skórze, dzięki czemu jest ona lepiej dotleniona i ma zdrowszy, jaśniejszy koloryt.

Przeznaczenie produktu:do użytku profesjonalnego i domowego

2404

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło