NeoGenesis NICI EYE-line SCREW  29Gx38mm/50mm - Caniula 30G - 10 sztuk

NeoGenesis NICI EYE-line SCREW 29Gx38mm/50mm - Caniula 30G - 10 sztuk

209,00 zł
Brutto

Jedyny unikatowy produkt  dedykowany do zabiegów w okolice oczu.

2590

Pojedyncza nić  PDO skręcona wokół kaniuli - 10 sztuk.

Włókno posiada tzw. pamięć skrętu, co pozwala na jeszcze bardziej efektywne spłycenie zmarszczek oraz na pozbycie się worków pod oczami.

Zastosowanie kaniuli sprawia, że zabieg jest zdecydowanie mniej traumatyczny niż przy użyciu igły w tego typu zabiegach. Ze względu na to, że kaniula ma bardzo małą średnicę, jest łatwa w użyciu, oraz nie  powoduje obrzęków nawet w pierwszych chwilach po zabiegu.

Jedyny unikatowy produkt  dedykowany do zabiegów w okolice oczu.

Wskazania: 

nić do wygładzania „kurzych łapek”,

zmarszczki w okolicy oczu

oraz

do niwelowania worków pod oczami.

Nici PDO Eye  – nić jest bardzo cienka i można umieścić ją precyzyjnie w skórze. Dzięki kaniuli zabieg jest bezpieczny i nie powoduje obrzęków po zabiegu.

Nici PDO wykonane są z polidioksanonu który jest włóknem syntetycznym stosowanym do produkcji wchłanianych nici chirurgicznych.

Dużą zaletą nici PDO jest to, że nie trzeba ich usuwać. Starzenie się skóry postępuje poprzez tworzenie się drobnych  zmarszczek niszczących elastynę i włókna kolagenowe.  Nici PDO są stymulatorem tkankowym pobudzającym fibroblasty do syntezy naturalnego kolagenu, a ponad to produkcje elastyny i kwasu hialuronowego.  Substancja ta jest bezpieczna i nie powoduje uczuleń. Nici liftingujące i rewitalizujące stosowane są w zabiegach medycyny estetycznej i mają wielu zwolenników, a długa obecność na rynku medycznym daje gwarancję bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do nici wykorzystywanych kilka lat temu (złote lub syntetyczne),  nici PDO wchłaniają się po kilku miesiącach, a efekt utrzymuje się ok 2 lata.

Nici Neogenesis produkowane są w Korei południowej, są wyrobem medycznym klasy III, posiadają certyfikat najwyższego bezpieczeństwa wydany przez KFDA oraz certyfikat CE dopuszczający stosowanie w UE.

NeoGenesis
2590

Zobacz także

Related Products ( 2 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło