• -50,00 zł
SkinAllure COG Caniula 5-1 21Gx100mm - 5 sztuk Nici liftingujące na kaniuli z wieloma haczykami skierowanymi do siebie

SkinAllure COG Caniula 5-1 21Gx100mm - 5 sztuk Nici liftingujące na kaniuli z wieloma haczykami skierowanymi do siebie

389,00 zł
339,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

SkinAllure Cannula 5-1 100mm x 150 mm jest odpowiednia do liftingu delikatnych obszarów szyi

2893

Nici typu COG Canniula 5-1  to:

-przełomowa konstrukcja igły z gładkim zakończeniem,

-zminimalizowana  utrata krwi podczas zabiegu,

-mniejszy ból,

-zmniejszone obrzęk i zasinienie skóry,

-żadnych blizn,

-szybsze gojenie skóry.

Oferowane przez nas nici typu  COG Caniula  5-1 są  specjalnie zaprojektowane w celu zmniejszenia utraty krwi i zminimalizowania zasinienia oraz  obrzęków. Ten rodzaj nici nie pozostawia absolutnie żadnych blizn i znacznie zmniejsza ryzyko  uszkodzenia tkanek. Nić 5-1 Skinallure jest wyjątkową nicią polidioksanową, ze specjalnie rozmieszczonymi haczykami wokół całej nici.

Dzięki zwiększonej grubości  igły ( 21G), oraz niezaostrzonej kaniuli, osiągamy bardzo widoczny efekt liftingu, przy możliwie małej ilości działań niepożądanych. Skuteczność zabiegu z nicimi 5-1 Skinallure jest tak duża, że mogą być alternatywą dla  liftingu chirurgicznego.

Zabieg z wykorzystaniem nici Skinallure dedykowany jest przede wszystkim dla pacjentów którzy utracili jędrność skóry, oraz zmienił się u nich owal twarzy (odwrócony trójkąt). Nici  Skinallure bardzo dobrze sprawdzają się u osób z problemem  opadających tkanek w okolicy podbródka, czego efektem jest podwójny podbródek, oraz w przypadku konieczności poprawy konturu linii policzków i żuchwy. 


Zabieg Nićmi  Skinallure jest szybki i bezpieczny. 
Nici są wprowadzane za pomocą kaniuli w tkankę podskórną, gdzie haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i tym samym zapewniają efekt silnego liftingu. Cały zabieg trwa maksymalnie do 1 godziny, a użycie kaniul minimalizuje efekty zasinienia.

Zaimplementowane w tkance podskórnej nici podtrzymują położone na nich tkanki, dzięki czemu efekt jest widoczny od razu, po dwóch tygodniach od zabiegu, rozpoczyna się proces biostymulacji skóry, wokół nici tworzą się nowe włókna kolagenu i elastyny. Zwiększa się ilość kwasu hialuronowego.

Wszystko to skutkuje naturalną poprawą napięcia i jędrności skóry. Rozpad nici trwa do jednego roku, ale korzystne efekty zabiegu utrzymują się przez dwa lata. W Polsce Nici  Skinallure dostępne są od 2016 roku.

Opakowanie zawiera 5 sterylnych igieł o długości 10cm oraz nici długości 15 cm.

Nici  Skinallure posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej.

SkinAllure
2893

Zobacz także

Related Products ( 4 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło