SkinAllure Cannula 4D 19G 100mm x 150 mm

SkinAllure Cannula 4D 18G 100mm x 150 mm Nici liftingujące z haczykami 4D 5 sztuk

350,00 zł
Brutto

SkinAllure Cannula 4D 18G 100mm x 150 mm. Nici liftingujące z haczykami umieszczonymi wielokierunkowo. Opakowanie 5 sztuk. Do liftingu delikatnych obszarów szyi, podciągania zwiotczałej skóry w okolicach dekoltu oraz żuchwy.

1959

SkinAllure Cannula 4D 18G 100mm x 150 mm jest odpowiednia do liftingu delikatnych obszarów szyi, podciągania zwiotczałej skóry w okolicach dekoltu oraz żuchwy.

Gęsto rozmieszczone wkoło nici haczyki dają pewność solidnego zaimplementowania nici w wybranym obszarze skóry. System nici PDO powstał w Korei Południowej i obecnie wykonywany jest w wielu krajach. Metoda wywodzi się z idei liftingu twarzy z zastosowaniem systemów nici liftingujących. PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się  z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.

Polidioksanon jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Polidioksanon pobudza w tkankach proces neokolagenezy – czyli stymuluje produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego (endogennego) kwasu hialuronowego.

Jak działają nici PDO:

kiedy pod skórę dostaje się ciało obce (nić), nasze ciało próbuje odzyskać stan pierwotny, przed wkłuciem wówczas nasza skóra jest zmuszana do większej produkcji kolagenu, elastyny, następuje poprawa ukrwienia i transportu limfy. To powoduje wypłycenie marszczek, poprawę jędrności, gęstości skóry i jej ogólnego stanu.

Główne zalety stosowania nici:

- mało inwazyjne, brak nacięć, blizn

- brak okresu rekonwalescencji (zaraz po zabiegu wracamy do normalnej codziennej aktywności)

- brak skutków ubocznych, uczulających

SkinAllure
1959
Related Products ( 4 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło