Producenci

Promocja! Infini Lab. INFINI LIPS z LIDOKAINĄ 1ml Wypełniacz do przywracania lub zwiększania objętości ust. Zobacz większe

Infini Lab. INFINI LIPS z LIDOKAINĄ 1ml Wypełniacz do przywracania lub zwiększania objętości ust.

Do przywracania lub zwiększania objętości ust.

Więcej szczegółów

Infini Lab.

Nowy produkt

229,00zł

249,00zł

- 20,00zł

INFINI LIPS 1ml

INFINI to innowacyjny wypełniacz w postaci żelowej, niezwykle elastyczny, stabilny, idealnie współgrający ze skórą.

 Producent potwierdza sposób stabilizowania kwasu hialuronowego za pomocą BDDE (1,4-butanediol diglycidyl ether). Efekty po zastosowaniu produktu utrzymują się od 9 do 14 miesięcy. Potwierdzone klinicznie. Zapewnia naturalne rezultaty. Gwarantuje komfort iniekcji

Infini Lips to sterylny, biodegradowalny, bezbarwny, przezroczysty, niepirogenny i fizjologiczny żel sieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierający 0,3% masy chlorowodorku lidokainy z właściwościami anestezyjnymi.

Każde opakowanie zawiera jedną strzykawkę 1ml produktu INFINI LIPS pakowaną indywidualnie w blistrze wraz z dwiema igłami 27G 0,4 x 13 mm do użytku jednorazowego, ulotkę oraz dwie etykiety zapewniające identyfikowalność. Zawartość strzykawek została wysterylizowana ciepłem wilgotnym, igły są sterylizowane przez promieniowanie.

SKŁAD

 Usieciowany kwas hialuronowy ………………………… 23 mg/ml

 Chlorowodorek lidokainy…………………………… 3mg

 Bufor fosforanowy pH 7,2………………….. QSP 1g

WSKAZANIA: 

 LIPS przeznaczony jest do przywracania lub zwiększania objętości ust. LIPS należy wstrzykiwać w podśluzówkową warstwę ust. Obecność lidokainy umożliwia złagodzenie bólu pacjenta podczas zabiegu. Preparat jest wypełniaczem, który działa poprzez zwiększenie objętości tkanki, czego efektem jest uwydatnienie ust do pożądanego stopnia korekcji. Nadawanie objętości oraz działanie liftingujące wynikają ze zdolności usieciowanego kwasu hialuronowego do wiązania wody.

Produkt posiada certyfikaty CE0434, ISO9001, MSDS, FDA APPROVED 

Wyprodukowano w USA

Produkt do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów. Decydując się na zakup oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Infini Lab. INFINI LIPS z LIDOKAINĄ 1ml Wypełniacz do przywracania lub zwiększania objętości ust.

27 innych produktów w tej samej kategorii: