Producenci

Promocja! Filorga NCTF 135 HA Preparat do Mezoterapii+Kwas Hialuronowy Anti-Aging 5x3ml Całe opakowanie z igłami i strzykawkami. Zobacz większe

Filorga NCTF 135 HA 5x3ml

Produkt medyczny do mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, mającej na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej, matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek. Całe opakowanie z igłami (5x3 rodzaje), strzykawkami (5x1) i naklejkami LOT

Więcej szczegółów

Filorga

Nowy produkt

515,00zł

530,00zł

- 15,00zł

FILORGA NCTF 135 HA

Filorga NCTF 135 HA to produkt medyczny do mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, mającej na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej, matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU:

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

Kwas hialuronowy 5mg/ml - Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych.

Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

13 witamin:

Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.

Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.

Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

5 kwasów nukleinowych -  Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

2 czynniki redukujące - Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka .

23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.

 Preparat spełnia wymagania klasy III medical devices zgodnie z Dyrektywą 93/94 CE.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Filorga NCTF 135 HA 5x3ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: