Organic Series Glinka Zielona/Green Clay 500ml Wyszczupla i ujędrnia

Organic Series Glinka Zielona/Green Clay 500ml Wyszczupla i ujędrnia

109,00 zł
Brutto

Zielona glinka pomoże Ci oczyścić skórę oraz poprawić jej jędrność i elastyczność. Jest w 100% organiczna, bezwonna, pozbawiona żwiru i wypełniaczy. Bogata w naturalne minerały, odznacza się zdolnością do absorpcji toksyn, wiązania wody i likwidacji obrzęków

Data ważności: 01.2025

Opis:

Zielona glinka pomoże Ci oczyścić skórę oraz poprawić jej jędrność i elastyczność. Jest w 100% organiczna, bezwonna, pozbawiona żwiru i wypełniaczy. Bogata w naturalne minerały, odznacza się zdolnością do absorpcji toksyn, wiązania wody i likwidacji obrzęków. Absorbuje nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Naturalne, bioaktywne składniki poprawią krążenie, silnie zregenerują i ujędrnią skórę. Najnowsze badania wykazały zdolność glinki zielonej do wymiany jonowej, dzięki czemu ma również udowodnione działanie gojące i łagodzące. 

Wydajność 500ml: ok. 50 zabiegów 

Aktywne składniki:

Montmorillonit – regeneruje, ujędrnia, łagodzi, zwęża pory, absorbuje nadmiar sebum i zanieczyszczenia 

Jak używać:

Połącz glinkę z wodą w proporcji 1:1 i rozetrzyj do uzyskania gładkiej masy. Rozłóż równomiernie pędzlem. Przy zabiegach na ciało możesz znacznie zwiększyć skuteczność, zawijając miejsce zabiegu folią w technice „kokonu” lub body wrappingu. Jeżeli chcesz spotęgować efekt termiczny, wykorzystaj elektryczny koc. Glinkę zmyj po upływie 20 min. Pamiętaj, że przy zabiegach na twarz należy nakładać ją jako maskę po użyciu serum. W celu jeszcze silniejszej regeneracji zastosuj wybrany krem Organic Series jako dodatek do glinki. W ten sposób zyskasz maskę z dużą ilością składników aktywnych silnie regenerujących skórę oraz delikatną kremową konsystencję

Rady eksperta:

1. Glinka ma wyjątkowo silne działanie detoksykujące, dlatego możesz stosować ją przy zabiegach oczyszczających skórę tłustą zarówno na ciało, jak i na twarz. 

2. Do przygotowywania maski z wykorzystaniem glinki nie powinno się używać metalowych akcesoriów, ponieważ może ona stracić swoje cenne właściwości.

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło