Organic Series Glinka Biała/White Clay 500ml Silnie regeneruje i łagodzi

Organic Series GLINKA Biała/White Clay 500ml Silnie Regeneruje I Łagodzi

99,00 zł
Brutto

Biała glinka jest oczyszczającą, głęboko nawilżającą maską, o właściwościach silnie regenerujących i łagodzących. Bazuje całkowicie na naturalnych, bioaktywnych składnikach poprawiających krążenie, dzięki czemu następuje lepsze zaopatrywanie komórek w tlen i składniki odżywcze.

Data ważności: 01.2025

Opis:

Biała glinka jest oczyszczającą, głęboko nawilżającą maską, o właściwościach silnie regenerujących i łagodzących. Bazuje całkowicie na naturalnych, bioaktywnych składnikach poprawiających krążenie, dzięki czemu następuje lepsze zaopatrywanie komórek w tlen i składniki odżywcze. Jest w 100% organiczna, bezwonna, pozbawiona żwiru i wypełniaczy. Bogata w naturalne minerały, w wyjątkowy sposób zatrzyma ciepło i doskonale nawilży pielęgnowaną przez Ciebie skórę. 

Wydajność 500ml: ok. 50 zabiegów 

Aktywne składniki:

Kaolin – oczyszcza, złuszcza, regeneruje, pielęgnuje, odżywia, odświeża 

Jak używać:

Połącz glinkę z wodą w proporcji 1:1 i rozetrzyj do uzyskania gładkiej masy. Rozłóż równomiernie pędzlem. Przy zabiegach na ciało możesz znacznie zwiększyć skuteczność, zawijając miejsce zabiegu folią w technice „kokonu” lub body wrappingu. Jeżeli chcesz spotęgować efekt termiczny, wykorzystaj elektryczny koc. Glinkę zmyj po upływie 20 min. Pamiętaj, że przy zabiegach na twarz należy nakładać ją jako maskę po użyciu serum. W celu jeszcze silniejszej regeneracji zastosuj wybrany krem Organic Series jako dodatek do glinki. W ten sposób zyskasz maskę z dużą ilością składników aktywnych silnie regenerujących skórę oraz delikatną kremową konsystencję.

Rady eksperta:

Aby umożliwić składnikom aktywnym głębszą penetrację skóry, użyj wcześniej serum i kwasu hialuronowego Organic Series lub wybranego kremu do masażu ciała. 

2. Do przygotowywania maski z wykorzystaniem glinki nie powinno się używać metalowych akcesoriów, ponieważ może ona stracić swoje cenne właściwości.

Zobacz także

Related Products ( 28 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło