MesoAroma PC 100 Fosfatydylocholina 10% fiolki 5x 5ml Całe opakowanie

MesoAroma PC 100 Fosfatydylocholina 10% fiolki 5x5ml Całe opakowanie

149,00 zł
Brutto

Meso Aroma PC 100 Fosfatydylocholina 10% fiolka 10ml. Produkt medyczny!!! Do lipolizy. Miejscowe złogi tłuszczu,  kształtowanie sylwetki.

2391

Fosfatydylocholina jest aktywnym składnikiem lecytyny, która działa poprzez zwiększenie działania enzymów, które rozkładają lipidy błony komórkowej. W komórkach tłuszczowych działanie to zwiększa płynność i przepuszczalność błony adipocytów, ułatwiając uwalnianie tłuszczu. Lecytyna zwiększa również rozpuszczalność cholesterolu. Każda membrana komórkowa w ciele wymaga fosfatydylocholiny (PC), która jest również głównym źródłem neuroprzekaźnika acetylocholiny.

PC jest uważana za bardzo dobry środek wiążący wodę i pomagający w przenikaniu innych składników do skóry. Użycie PC w medycynie estetycznej ogranicza się do niewielkich złogów tłuszczu u pacjentów z idealną masą ciała lub z lekką nadwagą. Sód pochodzący z kwasu dezoksycholowego emulguje tłuszcze i ułatwia działanie lipazy. Następnie, przekształca tłuszcz (hydrofobowy) w związek rozpuszczalny w wodzie, ułatwiając jego usunięcie z organizmu.

ZASTOSOWANIE:  Miejscowe złogi tłuszczu, Kształtowanie sylwetki.

SKŁADNIKI:  WODA, LECITHIN, SODIUM DEOXYCHOLATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE.

Opakowanie: fiolki 5x 5ml

2391

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło