• -10,00 zł
PromoItalia REVITAL CELLUFORM 1x10ml Nowoczesny preparat do LIPOLIZY

PromoItalia REVITAL CELLUFORM 1x10ml Nowoczesny preparat do LIPOLIZY

90,00 zł
80,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Nowoczesna formuła skutecznie zwalczająca miejscową otyłość.

3256

Data ważności: 07.2021

PromoItalia Revital Celluform 1 x 10 ml

Nowoczesna formuła skutecznie zwalczająca miejscową otyłość. Jej działanie można porównać do łagodnej liposukcji-pozwala w szybki i bezpieczny sposób modelować sylwetkę. Ten innowacyjny mezokoktajl na stałe redukuje komórki tłuszczowe.

Wskazania:

Otyłość i zlokalizowane złogi tłuszczu
cellulit
uboga mikro-cyrkulacja
dotlenienie tkanek

Wyciąg z soi – Pochodząca z ziaren soi lecytyna ma wspaniałe działanie w redukcji tłuszczu. Używana w medycynie jako lek o działaniu anty-cholesterolowym i anty-trójglicerydowym ostatnio znajduje zastosowanie w kosmetyce w redukcji zastojów tłuszczowych i cellulitu. Wyciąg z lecytyny pomaga naszemu organizmowi eliminować i przekształcać tłuszcz w energię w naturalny sposób. W konsekwencji; pośladki, uda, ramiona i brzuch stają się szczuplejsze. Jest to naturalna substancja całkowicie bezpieczna i dobrze tolerowana.

Kwas deoksycholowy (Deoxycholic acid) – W ludzkim organizmie kwas ten jest aktywny w  zawiesinie tłuszczu w celu uzyskania absorbcji (wchłaniania) w jelicie

Witamina PP (Nicotinamide) – Kwas nikotynowy obniża poziom cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne(może powodować zaczerwienienia i uderzenia gorąca) i podwyższa ciśnienie tętnicze. To wszystko skutkuje zwalczeniem cellulitu.

PromoItalia
3256
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło