• -10,00 zł

Inno-Tds DRAINING PPC 1x5ml Do Redukcji Miejscowych Złogów Tłuszczowych

79,00 zł
69,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

DRAINING PPC to jedna z najskuteczniejszych metod niechirurgiczej redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

3228

INNO-TDS® DRAINING PPC

Ampułki do aktywnej lipolizy i modelowania sylwetki z 5% fosfatydylocholiną i 2,5% deoksycholanem sodu. W wyniku działania składników aktywnych następuje rozpad adipocytów i uwolnienie zgromadzonych w nich lipidów.  Zabieg wspomaga proces odchudzania w okolicach, w których redukcja tkanki tłuszczowej jest niezwykle trudna . Jest dedykowany osobom, które pomimo aktywności fizycznej i stosowania diet nie widzą utraty centymetrów w miejscach takich jak np. brzuch, uda, pośladki, ramiona, bryczesy czy kolana.

DRAINING PPC to jedna z najskuteczniejszych metod niechirurgiczej redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Uzyskane efekty zabiegu uzależnione są od ilości tkanki tłuszczowej i od ilości przeprowadzonych zabiegów.

 

Składniki aktywne: Fosfatydylocholina, Deoksycholan Sodu.

 

Wskazania:

  • modelowanie i kształtowanie sylwetki
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • wspomaganie zabiegów odchudzających
  • nadmiar tkanki tłuszczowej w obszarach: brzucha, ud, pośladków i ramion
  • tłuszczaki
  • redukcja cellulitu tłuszczowego

 

Sposób użycia:

Zgodnie z protokołem aplikacyjnym

INNO-TDS®

Innowacyjne terapie transdermalne to skuteczna i efektywna odpowiedź na wszystkie problemy estetyczne skóry twarzy i ciała. INNO-TDS® to szeroka gama 16 preparatów do kuracji odmładzających, redukcji cellulitu i komórek tłuszczowych oraz terapii łysienia, trądziku i zaczerwienienia skóry.

 

Cała gama do mezoterapii INNO-TDS® nie zawiera konserwantów, jest sterylna i apirogenna. Warunki produkcji w Laboratorio Innoaesthetics, S.L., są zgodne ze wszystkimi europejskimi regulacjami, zapewnione systemem GMP i potwierdzone normą ISO 22716:2008.

3228

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło