Janssen NIGHT REPLENISHER CREAM for dry skin 50ml Krem regenerujący na noc do skóry odwodnionej

Janssen NIGHT REPLENISHER CREAM for dry skin 50ml Krem regenerujący na noc do skóry odwodnionej

149,00 zł
Brutto

Nowoczesne substancje aktywne uzupełniają niedobory lipidów i nawilżenia. Skłonna do podrażnień odwodniona skóra odzyskuje elastyczność i miękkość.

2930

Opakowanie: 50 ml

NIGHT REPLENISHER to bogaty w składniki krem na noc. Nowoczesne substancje aktywne uzupełniają niedobory lipidów i nawilżenia. Skłonna do podrażnień odwodniona skóra odzyskuje elastyczność i miękkość. Jest w stanie skutecznie bronić się przed dalszym wysychaniem.
Krem troszczy się o skórę odwodnioną podczas snu, wzmacnia ją i przygotowuje na spotkanie z dniem.

Składniki aktywne:
- krótkołańcuchowy kwas hialuronowy – małocząsteczkowy biotechnologicznie pozyskany nawilżacz o ogromnych zdolnościach wiążących nawilżenie, penetruje w niższe warstwy naskórka wyraźnie je „wypychając”, wygładza skórę i stoi na straży jej nawilżenia
- łubin biały – hydrolizat białek łubinu, zwiększa aktywność komórkową w warstwie podstawnej naskórka, wspiera tworzenie się keratynocytów, przez co wzmocniona zostaje funkcja ochronna oraz polepszona zostaje zdolność wiązania wilgoci
- olej awokado – głęboko penetruje dzięki zawartości naturalnego fitosterolu, wygładza skórę i polepsza jej elastyczność
- octan witaminy E
– antyoksydant, chroni błony komórkowe przed wolnymi rodnikami

Sposób użycia:
Wieczorem nałożyć na twarz, szyję i dekolt po oczyszczeniu i tonizacji.

Wskazówka: Preparat odpowiedni również do stosowania jako pielęgnacja dzienna skóry z deficytem lipidów. Face GUARD nałożony pod NIGHT REPLENISHER zapewnia optymalną ochronę przeciwsłoneczną.

Linia pielęgnacyjna DRY SKIN oferuje produkty, które wzmacniają naturalny film ochronny, wyraźnie wygładzają i odżywiają skórę.
Specjalne składniki aktywne, w tym dwie struktury kwasu hialuronowego: długo – i krótkołańcuchowy, przywracają równowagę skórze i wspomagają mechanizmy regeneracji.

Janssen
2930

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło