Fusion Mesotherapy  EYE SORBET 30ml  Krem pod oczy  wypełniający zmarszczki

Fusion Mesotherapy EYE SORBET 30ml Krem pod Oczy wypełniający zmarszczki

140,00 zł
Brutto

Redukuje “kurze łapki”, cienie i obrzęki pod oczami. Zagęszcza kolagen i rozświetla skórę dając efekt “wypoczętych oczu”. 

2655

Wypełniający i wygładzający zmarszczki krem pod oczy. Redukuje “kurze łapki”, cienie i obrzęki pod oczami. Zagęszcza kolagen i rozświetla skórę dając efekt “wypoczętych oczu”. Ultraodżywczy krem ​​na problematyczne okolice oczu. Jak zimny sorbet łagodzi i eliminuje obrzęki i cienie pod oczami, a także trwale zapobiega nawrotom.

Doskonale napina wiotką skórę i wypełnia zmarszczki, nadając promienny blask spojrzeniu. Odbudowuje wieloletnie uszkodzenia kolagenu spowodowane słońcem oraz uzupełnia ubytki w sieci naczyń włosowatych, dzięki czemu do tej okolicy dociera zwiększona dawka życiodajnego tlenu i bomba witamin.

Jest lekki jak sorbet, dlatego bez obciążenia delikatnej i cienkiej skóry wokół oczu udrażnia zablokowane mikronaczynka będące przyczyną obrzęków. Przywraca młodość i świeżość spojrzenia już w ciągu jednej minuty od aplikacji.

Aktywne składniki:
Usieciowany kwas hialuronowy ten sam co stosowany w wypełniaczach zmarszczek, szybko nadaje objętości i wypełnia linie mimiczne

5 czynników wzrostu (naskórkowy EGF, kwasopochodny fibroblastowy AFGF, podstawowy fibroblastowy BFGF, insulinowy IGF1 i naczyniowy śródbłonkowy VEGF) i kwas foliowy, które są bardziej skuteczne w stymulacji komórek do wzrostu niż te w ludzkim łożysku. Zwiększają biosyntezę kolagenu oraz odbudowują śródbłonek zniszczonych naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmarszczki zmniejszają się aż o 38%, a nawilżenie skóry zwiększa się o 50% w ciągu 2 tygodni stosowania.

Hydracell Q (acetyloglutamina) aktywuje wytwarzanie się kolagenu poprzez zmianę katabolicznego szlaku na szlak anaboliczny. Zwiększa również poziom potasu w komórkach, poprawiając ich retencję wody i turgor.

Sposób użycia:
Na oczyszczoną i osuszoną skórę aplikować odrobinę kremu opuszkami palców i rozprowadzić delikatnie, kolistymi ruchami w kierunku od zewnętrznego kącika do wewnętrznego. Nie rozciągać skóry

2655

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło