Janssen Eye Flash Fluid  ampułka 1x1,5ml

Janssen Eye Flash Fluid 1x1,5ml Do Okolic Oczu Peptydy i Kwas Hialuronowy

10,00 zł
Brutto

Janssen Eye Flash Fluid  ampułka rewitalizująca okolice oczu 1x1,5ml. Redukuje opuchliznę, nadaje blask i poprawia ogólną jakość skóry okolic oczu już w krótkim czasie.

1997

Stworzony do wrażliwych okolic oczu, w szczególności do skóry zmęczonej wysuszonej. Formuła stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, co prowadzi do wygładzania zmarszczek oraz poprawy jędrności i elastyczności skóry.

Redukuje opuchliznę, nadaje blask i poprawia ogólną jakość skóry okolic oczu już w krótkim czasie. Umożliwia widoczną redukcję zmarszczek.


Składniki aktywne:
- długo i krótkołańcuchowy kwas hialuronowy
- Matrixyl 3000 – kompleks peptydów zawierający matrykiny, czyli grupę specyficznych niskocząsteczkowych peptydów, które występują w skórze w macierzy międzykomórkowej i mają zdolność „wysyłania” oraz przenoszenia informacji bezpośrednio do komórek skóry.

Ampułki zawierają długołańcuchowy kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża oraz zatrzymuje wilgoć w skórze.

Sposób użycia:
Otworzyć ampułkę. Następnie przelać całą zawartość na dłoń i rozprowadzić równomiernie na okolicę oka delikatnie wmasowując. Potem nałożyć właściwy preparat pielęgnacyjny. Aplikować codziennie przez okres 2-4 tygodni pod dzienną lub nocną pielęgnację.

Janssen
1997
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło