Tegoder PERFECT SKIN II MINERAL CREAM 100ml Krem Profesjonalny

127,00 zł
Brutto

Krem bogaty w oligominerały takie jak: miedź, krzem, cynk i siarka, szczególnej mieszaninie polifenoli owoców palmy Ameryki Północnej i ziaren sezamu rozpuszczonych w wyciągu z arganii marokańskiej, Imperata Cylindrica (wąkrotki azjatyckiej), witamin E i K, wyciągu z Iris Florentina (kosaćca florentyńskiego) oraz szałwi

Krem bogaty w oligominerały takie jak: miedź, krzem, cynk i siarka, szczególnej mieszaninie polifenoli owoców palmy Ameryki Północnej i ziaren sezamu rozpuszczonych w wyciągu z arganii marokańskiej, Imperata Cylindrica (wąkrotki azjatyckiej), witamin E i K, wyciągu z Iris Florentina (kosaćca florentyńskiego) oraz szałwi. Opis składników:
  • mieszanina polifenoli z owoców palmy Ameryki Północnej i ziaren sezamu rozpuszczonych w wyciągu z arganii marokańskiej - doskonały kompleks regulujący wydzielanie sebum. Kompozycja fitosteroli z arganii jest unikatowa. Działa antyoksydacyjnie i przeciwrodniko, a w składzie pojawiają się sterole w tym spinasterol i schotenol o działaniu naprawczym i regenerującym.
  • wątkrotka azjatycka Imperata Cylindrica - roślina pochodząca z Azji i Australii, z korzeni której pozyskuje się olej o 20% zwiększający nawilżenie skóry, po 24 godzinach od aplikacji. Bogate źródło potasu, intensyfikującego stan równowagi osmotycznej pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną częścią komórki, szczególnie keranocytów, produkujących większą ilość cytoplazmy. Zwiększa poziom nawilżenia, ponieważ przyciąga kropelki wody do komórek i utrzymuje jej wilgotność.
  • witamina E - doskonały antyoksydant.
  • witamina K1 (filochinon) - związek pochodzenia roślinnego, występujący m.in. w sałacie i brokułach. Jest koenzymem w procesach syntezy protein i czynnikiem biorącym udział w prawidłowym metaboliźmie komórek.
  • wyciąg z korzenia Irysa florentyńskiego Iris Florentina - o właściwościach przeciwzapalnych, bakteriobójczych i przeciwgrzybiczych.
  • wyciąg z szałwi - bogaty w taniny i salicynę o właściwościach ściągających i przeciwzapalnych.

Przeznaczenie produktu:do użytku profesjonalnego

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło