Producenci

HYAMIRA ® FORTE 25mg/1ml - Wypełniacz - Kwas Hialuronowy Usieciowany Zobacz większe

HYAMIRA ® FORTE 25mg/1ml - Wypełniacz - Kwas Hialuronowy Usieciowany

Nowy produkt

245,00zł

Hyamira® Forte jest wypełniaczem na bazie 3-fazowo usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczonym do

korekcji głębokich zmarszczek, bruzd, modelowania policzków i owalu twarzy, znacznego powiększanie ust.

Hyamira FORTE : 25mg/ml, 1 ml ampułko-strzykawka + 2 igły iniekcyjnej 27 g 1/2

HYAMIRA Usieciowana: Trójfazowy wypełniacz, wykorzystujący nowatorskie trzy-etapowe sieciowanie, w którym każda faza powstaje w innej temperaturze.

Zaletą Hyamiry jest wysoka czystość produktu (BDDE poniżej 0,23% masy cząsteczki Ha). Dzięki temu preparat zapewnia biozgodność , która ma bezpośredni wpływ na możliwość działań niepożądanych.

czas utrzymywania: 9 -12 miesięcy

Preparat posiada europejski certyfikat medyczny

Hyamira® jest  doskonała  do wypełniania  konturów twarzy, dodając objętości  miejscom, najbardziej  pożądanym,  jak usta  oraz przywrócenie utraconej objętości twarzy.

Elastyczna i gładka skóra  jest jednym z sekretów pięknej twarzy, niestety z wiekiem skóra traci swoją elastyczność  i objętość .

W miarę  upływu lat i starzenia organizmu, coraz widoczniej pojawiają się  zmarszczki i fałdy. Piękny i  młody wygląd może być przywrócony, poprzez zwiększenie objętości skóry.

Z Hyamira® można odmłodzić swój wygląd poprzez przywrócenie utraconej objętości i wygładzenie  zmarszczek i fałdy od wewnątrz, ciesząc się niezmiennie świeższym i  bardziej młodzieńczym wyglądem. To takie proste.

Ale nie tylko Anti -Aging. Można również zastosować  Hyamira ® w celu zwiększenia konturów twarzy. Tworząc  wysokie kości policzkowe i nos , można powiększyć  usta poprzez dodanie dodatkowej objętości.

Wypełniacz  jest niezwykle miękki  i elastyczny  - tak,  że nawet nie poczujesz jego obecności. 

Przed i Po

skin pl

skin pl

Zapytaj swojego lekarza  czego  należy unikać po zabiegu – doświadczony lekarz  będzie w stanie przekazać Ci pełna  listę zaleceń.

Na przykład Należy unikać dotykania leczonego obszaru, przez co najmniej sześć godzin,  nie należy  stosować kosmetyków, na obszarze skóry objętym przez 24 godziny. Nie wolno pływać lub poddawać się intensywnym  ćwiczeniom fizycznym  przez kilka dni. Nie należy  poddawać  się ani wykonywać   zabiegów  kosmetycznych np. procedury ścieranie skóry lub łuszczenie się na obszarze poddanym  leczeniu. Należy unikać ekstremalnych temperatur, skrajne zimno, sauna, solarium i długotrwałe działanie promieni słonecznych przez kilka dni po zabiegu.

Nie stosować aspirynę lub podobne leki, przed lub krótko po leczeniu. Zwiększają one ryzyko krwawienia a w konsekwencji   powodują  siniaki po  iniekcji. Jeżeli  leczeniu poddano  wargi, należy unikać np: całowania  w ciągu pierwszych 24 godzin. 

Wypeniacze Hyamira ® są nietoksyczne i antyalergiczne.

Niemniej jednak, jak w przypadku każdego innego wypełniacza może wystąpić zaczerwienienie i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. To jest całkowicie normalne  i ustępują w ciągu kilku godzin lub kilka dni po zabiegu.

W rzadkich przypadkach, może dojść  do  zakażeń, które wymagają leczenia antybiotykami.

Jeśli czujesz  bólu, obrzęk, uczucie ciepła, pieczenie lub mrowienie w miejscu wstrzyknięcia, który trwa dłużej niż kilka dni po zabiegu, może to wskazywać infekcję i należy skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HYAMIRA ® FORTE 25mg/1ml - Wypełniacz - Kwas Hialuronowy Usieciowany