Producenci

Promocja! IBSA ALIAXIN®GP Global Performance 2 x 1ml Do volumetrii. Zobacz większe

IBSA ALIAXIN®GP 2 x 1ml Global Performance. Bruzdy i miejscowa volumetria.

IBSA ALIAXIN®GP Global Performance 2 x 1ml. Bruzdy, miejscowa wolumetria, zmarszczki mimiczne, zmarszczki i fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki, poprawia objętość w obszarach policzkowych i podbródka cecha formuły, która gwarantuje długotrwałe działanie i zadowalający efekt liftingu zmarszczek.

Więcej szczegółów

IBSA LABORATORIUM

Nowy produkt

530,00zł

690,00zł

- 160,00zł


Przeznaczenie:

 

 • zmarszczki gładzizny czoła

 • zmarszczki i fałdy nosowo wargowe

 • zmarszczki marionetki

 • zwiększenie objętości wolumetrycznej

 

Przeznaczenie:

 • zmarszczki gładzizny czoła

 • zmarszczki i fałdy nosowo wargowe

 • zmarszczki marionetki

 • zwiększenie objętości wolumetrycznej

 • poprawia kształt i kontur podbródka

Produkt doskonały do pielęgnacji miejscowych niedoskonałości urody twarzy i miejscowego zwiększania wolumetrycznych objętości obszarów twarzy, które są charakterystyczne dla jej trójwymiarowej natury  (okolica jarzmowa i podjarzmowa, okolica nosowo-wargowa, kąciki ust,  okolica bródki), powierzchniowe zmarszczki średnie i głębokie .


Posiada doskonałą unikalną lepkość i plastyczność ułatwiającą pielęgnację wewnętrznych warstw skóry.


Preparat jest wyśmienicie tolerowany przez pacjentów łatwy w iniekcjach śródskórnych.  

Wskazania do korekcji szerokiej gamy najczęściej występujących defektów .

Wypełniacz Aliaxin®GP stosuje się  w przypadku volumetrii,  powiększenia objętości skóry, składa się jednofazowego żelu kwasu hialuronowego o wysokim stopniu usieciowania, a zastosowane w tej formule masy cząsteczkowe HA to 1000kDa i 2000kDa.

Produkt przywraca objętość oraz odbudowuje miejsca , które zostały dotknięte zanikiem.

Wysoki stopień sieciowania HA Aliaxin®GP  zwiększa czas, w którym  wypełniacz pozostaje w tkankach, pozwala na znaczny wzrost volumetrii - objętości tkankek.

W badaniu klinicznym autorzy w swoich praktykach wykorzystywali Aliaxin®GP głównie w okolicach kości policzkowych i brodzie, z głęboką iniekcją (około-okostnej).

Stwierdzono ,ze w 98 przypadkach uzyskane wyniki terapeutyczne byly zadawalające lub bardzo zadowalające, a tylko w czterech przypadkach było konieczne wykonanie retuszu w 2 tygodnie po początkowym leczeniu.

Odsetek skutków ubocznych statystycznie nie był istotny i przejawial się jedynie w odniesieniu do obrzęku lub zaczerwienienia  skóry poddanej iniekcji, które zanikały samoistnie w ciągu pierwszych 2 tygodni.

Kontrola Wyniku pozabiegowa została przeprowadzona w 2 tygodnie , 3 miesiące oraz 6 miesięcy po leczeniu.

U wszystkich pacjentów efekt wypełnienia/liftingu był zauważalnie utrzymany.

Zauważono również utrzymująca się poprawę jakości skóry , zarówno nawodnienie oraz zwartość struktur.

Na podstawie wyników uzyskanych przy zastosowaniu produktów marki Aliaxin®, można zgodnie stwierdzić, ze wypełniacze Aliaxin® są najbardziej wiarygodnymi wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego na rynku, zarówno pod względem bezpieczeństwa , skuteczności oraz trwałości.

Należy dodać, iż Aliaxin SR® dodatkowo stymuluje biologiczne działanie w celu przywrócenia kolagenu w strukturach skóry właściwej, tym samym komplementując efekt wypelnienia o dodatkowe działanie anti-aging.

Dzięki żelowi wykonanemu z jednofazowego kwasu hialuronowego możliwe jest uzyskanie doskonałego liftingu zmarszczek skóry

Szczególną cechą preparatu jest jego wyjątkowo długie działanie  struktura zapewnia opór degradacji enzymatycznej i oksydacji tkanek

Gwarantuje wyśmienity efekt liftingu dla każdego typu zmarszczek.

Charakterystyka preparatu uzyskana jest dzięki połączeniu w jednolity komponent ( dwóch ciężarów molekularnych HA )  średniej i wysokiej masy cząsteczkowej usieciowanego kwasu hialuronowego

Utrzymywanie się żelu w tkance to specjalna cecha opatentowanej formuły, która gwarantuje długotrwałe działanie i zadowalający efekt liftingu zmarszczek. 


Tę cechę uzyskano dzięki zmianie stopnia sieciowania  mieszanki kwasów hialuronowych o średniej i dużej masie cząsteczkowej.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

IBSA ALIAXIN®GP 2 x 1ml Global Performance. Bruzdy i miejscowa volumetria.