Producenci

Murier SKIN REPAIR M-SRc Zero Water Kompleks ochronno-regenerujący 40 ml Zobacz większe

Murier SKIN REPAIR M-SRc Zero Water 40 ml

Murier SKIN REPAIR M-SRc Zero Water Kompleks ochronno-regenerujący 40 ml. Preparat nie zawiera wody, ma lekką, nietypową konsystencję i tuż po aplikacji wtapia się w skórę nadając jej niezwykłą miękkość i aksamitność.

Więcej szczegółów

Murier-Paris

Nowy produkt

124,00zł

Opakowanie:

40 ml

Skin Repair M-SRc opracowano, aby odbudowywał ochronny płaszcz lipidowy skóry.


Preparat nie zawiera wody, ma lekką, nietypową konsystencję i tuż po aplikacji wtapia się w skórę nadając jej niezwykłą miękkość i aksamitność.


Dzięki zawartości elastomerów silikonowych oraz kompleksu emolientów na zewnętrznej powierzchni naskórka tworzy się niewidoczna warstwa okluzyjna, która zabezpiecza prawidłową funkcjonalność bariery lipidowej naskórka.


Zapobiega to nadmiernej utracie wody, likwidując objawy suchej skóry oraz stanowi barierę dla szkodliwych czynników zewnętrznych.

Zapewnia to natychmiastową ulgę przy podrażnionej, łuszczącej się, suchej skórze.


Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu skóra staje się gładka, zmarszczki ulegają wygładzeniu i spłyceniu.

Co więcej, pozostający film powoduje również rozproszenie padających promieni słonecznych, dając tym samym optyczne wrażenie rozmycia zmarszczek.

Kompleksowa mieszanka składników aktywnych:
- oleju z nasion
- słonecznika,
- makadamii,
- z kiełków pszenicy,
- oliwy z oliwek
- oleju sezamowego
jest doskonałym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych: Omega 6, 7, 9, witaminy E, A, B, które wspomagają odbudowę warstwy lipidowej w skórze.


W efekcie zachowany zostaje prawidłowy poziom nawilżenia skóry i naturalne piękno.


Dzięki dodatkowi komórek macierzystych i kwasu hialuronowego kosmetyk ten staje się niezastąpiony w codziennej pielęgnacji.

"Komórki macierzyste" - Pod tą nazwą kryją się komórki, które posiadają zdolność do nieskończonejliczby podziałów komórkowych, ponadto są „nieśmiertelne” i samoodnawialne.


Oznacza to, że mogą zastępować zniszczone lub zmienione tkanki ciała, dając najlepsze efekty regeneracji naszej skóry.


W ten sposób zbliżamy się niemal do „rewolucji” w kosmetologii, ponieważ wyjątkowe właściwości tych komórek dają ogromne możliwości przywracania regeneracyjnych funkcji skóry, które zostały osłabione na skutek procesu starzenia, złych nawyków higienicznych, stresu i innych czynników.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Murier SKIN REPAIR M-SRc Zero Water 40 ml