Pierre Rene Medic COLLAGEN INTENSIVE HYDRATION Uelastyczniająca kuracja w ampułkach 1x2ml.

Pierre Rene Medic COLLAGEN INTENSIVE HYDRATION Uelastyczniająca Kuracja w ampułkach 1x2ml.

7,00 zł
Brutto

Pierre Rene Medic COLLAGEN INTENSIVE HYDRATION Uelastyczniająca Kuracja w ampułkach 1x2ml.   Preparat o działaniu przeciwzmarszczkowym i liftingującym z wysoką zawartością kolagenu naturalnego. 

991

1 ampułka 2ml

 Preparat o działaniu przeciwzmarszczkowym i liftingującym z wysoką zawartością kolagenu naturalnego. Ukierunkowany jest na zatrzymanie procesu starzenia skóry, intensywną pielęgnację i poprawę elastyczności. Zawartość 24h Absorber -Hmh Complex 

wpływa na całodobowe, regularne działanie preparatu, który intensywnie nawilża skórę pobudzając ją do produkcji własnego kolagenu. 

 Formuła eliksiru Collagen Intensive Hydration uaktywnia wielofunkcyjną odbudowę skóry, w szybkim tempie poprawiając jej kondycję i wygląd. 

 Preparat jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry dojrzałej, zwłaszcza suchej, odwodnionej, z oznakami starzenia i uszkodzonej przez promieniowanie UV. Kurację można przeprowadzać w zależności od potrzeb kilka razy w roku bez skutków ubocznych, lub dla utrzymania efektów - raz w miesiącu.


Skład: 
Aqua, Butylene Glicol Phenoxyetanol, Soluble Collagen, Triethanolamine, Benzoic Acid, Methylparaben, Dehydroacetic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Sodium Benzoate, Isobutylparaben, Propylparaben

PIERRE RENE
991
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło