Arcaya Best Caviar  Luksusowa Ampułka z KAWIOREM do cer dojrzałych 2ml

Arcaya Best Caviar Luksusowa Ampułka z KAWIOREM do cer dojrzałych 1x2ml

14,00 zł
Brutto

Dla skór wymagających i dojrzałych. 

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 1,00 zł 5,00 zł
961

Dla skór wymagających i dojrzałych.

Ekstrakt z żywych komórek kawiorowych bogaty w proteiny i lipidy usprawnia mikrocyrkulację, stymuluje odnowę komórkowa, wygładza zmarszczki i poprawia kontur twarzy.

Można wprowadzać ultradźwiękami, jontoforezą "+", laserem.

Pojemność: 2ml

Składniki aktywne: kawior, sorbitol

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie koncentratów w ampułkach. Każda ampułka zawiera czystą substancję aktywną o maksymalnej skuteczności. Nasz asortyment obejmuje 24 rodzaje ampułek, przyczyniając się do urozmaicenia oferty każdego salonu kosmetycznego. Skład wszystkich ampułek dopasowano w sposób, umożliwiający różnorodne zestawienia, a w razie potrzeby, kombinację produktów. Cenimy substancje o silnym działaniu. W ten sposób zapewniamy dobranie właściwej ampułki dla każdego typu skóry i każdego rodzaju pielęgnacji.

Przygotowując nasze produkty zwracamy szczególną uwagę na dopuszczalne maksymalne stężenie składników. Już podczas pierwszego zastosowania przekonamy się, że żadna ampułka nie może działać intensywniej! Zawartość wszystkich ampułek odznacza się świeżą i delikatną konsystencją, dlatego też skóra dosłownie „wchłania” substancję. Higieniczne zamknięcie szklanych ampułek (z odłamywaną zatyczką) eliminuje potrzebę konserwowania preparatów zapewniając im świeżość aż do otwarcia.

Wszystkie ampułki można stosować w połączeniu z zabiegami laserowymi i ultradźwiękami.

Większość ampułek można stosować podczas jonoforezy.

961
Related Products ( 11 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło