HYDRA PEN H2 - Zapasowy kartridż NANO z pojemnikiem 8ml 1 sztuka. Mezoterapia Mikroigłowa

HYDRA PEN H2 - Zapasowy Kartridż NANO z Pojemnikiem 8ml 1 sztuka Mezoterapia Mikroigłowa

12,00 zł
Brutto

Kartridż NANO służą do usuwania zaczerwienień, wyrównywania kolorytu i odżywiania skóry oraz do wtłaczania substancji aktywnych w skórę, wtłaczanie pigmentów (zabiegi bb glow).

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2,00 zł 10,00 zł
2922

Produkt jest nowy, sterylnie zapakowany z aktualną datą ważności.

Sterylne kartridże wyposażone są w zbiorniczek o pojemności 8 ml,  który przed zabiegiem napełniamy wybranym przez nas preparatem (np. kwas hialuronowy, DMAE, krzemionka organiczna etc.). By zabieg był najlepiej wykonany należy dobrać  kartridż z właściwą głowicą.

Dostępne kartridże:

– 12 igłowe 0.25 mm,  Długość 0.25 mm przeznaczona jest do zabiegów na strefach : skóra głowy (zabiegi zatrzymujące wypadanie włosów), nos, okolice oczu, wargi, szyja (zabiegi napinające skórę,  przeciwzmarszczkowe)

– 12 igłowe 0.5 mm, Długość 0.5 mm służy do wykonywania zabiegu w strefach: czoło, policzki, kości policzkowe, podbródek, dekolt, szyja (zabiegi napinające, ujędrniające,  przeciwzmarszczkowe)

 – 12 igłowe 1.0 mm, Długość 1.0 mm służy głównie do wykonywania zabiegów zmniejszających blizny (w tym blizny po trądzikowe) i rozstępy na twarzy i ciele.

– NANO służą do usuwania zaczerwienień, wyrównywania kolorytu i odżywiania skóry oraz do wtłaczania substancji aktywnych w skórę, wtłaczanie pigmentów (zabiegi bb glow).

hydrapen kartridże

KARTRIDŻE SĄ DEDYKOWANE DO URZĄDZENIA: HYDRAPEN H2

2922

Zobacz także

Related Products ( 7 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło