• -130,00 zł
HYDRA PEN H2 Mezoterapia Mikroigłowa z aplikatorem + 2 kartridże na start

HYDRA PEN H2 Mezoterapia Mikroigłowa Aparat Bezprzewodowy z Aplikatorem + 2 kartridże 0,5mm na start

600,00 zł
470,00 zł Zniżka 130,00 zł
Brutto

HYDRA PEN H2 - Bezprzewodowy derma pen z automatycznym dozowaniem preparatu! Mezoterapia mikroigłowa nigdy nie była tak prosta, bezpieczna i efektywna!!!

2616

Opis

Hydrapen H2

Hydra Pen H2 to nie tylko nowe urządzenie do pielęgnacji skóry, ale także innowacyjna technologia w dziedzinie estetyki.

Jest to nowa generacja urządzeń MTS wyprodukowane przez oryginalnego producenta dr.pen. Hydra Pen współpracuje z wyjątkowym kartridżem, który automatycznie nakłada serum i esencję, co znacznie poprawia wydajność i efekt rutynowej pielęgnacji skóry oraz umożliwia obsługę jedną ręką.

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możesz pracować bezprzewodowo. Wyświetlacz LED pokazuje poziom prędkości. Dostępne cztery poziomy kontroli prędkości. Idealny do osobistego użytku domowego.

Terapia Hydra Pen'em nazywana mezoterapią mikroigłową, bezpośrednio wprowadza kosmetyczny składnik aktywny lub odżywkę pod powierzchnię skóry.

Derma Pen nakłuwając skórę pod kątem prostym ogranicza odczuwanie bólu do minimum. Działanie jest bezpieczne, wygodne, zdrowe i proste. Możemy swobodnie regulować długość igły tak, aby głowica igły mogła leczyć różne schorzenia.

Kartridż ze zbiorniczkiem:
- Pojemność kartridża: 8 ml.
- 10 razy większa absorpcja niż w tradycyjnej procedurze.
- Nadaje się do różnych produktów do pielęgnacji skóry.
- Igły ze stali 304/306 (producent nie robi i nigdy nie robił kartridży z tytanu czy stali 316=chirurgicznej jak można znaleźć na niektórych stronach...)

Zalety:

  • Wizualna i zauważalna poprawa w ciągu kilku dni od pierwszego leczenia.
  • Krótki czas gojenia.
  • Brak trwałych obrażeń.
  • Brak siniaków, zakażeń, przebarwień lub innych powikłań.
  • Bardzo wysoka absorpcja aktywnych składników.
  • Możliwość leczenia prawie wszystkich rodzajów skóry.
  • Nakłuwanie skóry właściwej bez uszkodzenia lub usuwania naskórka.

MTS - mezoterapia mikroigłowa: lifting, kuracje odmładzające, usuwanie blizn potrądzikowych, gojenie ran, wypełnianie zmarszczek.

Urządzenie posiada europejski certyfikat CE

Kartridże

Sterylne kartridże wyposażone są w zbiorniczek o pojemności 8 ml,  który przed zabiegiem napełniamy wybranym przez nas preparatem (np. kwas hialuronowy, DMAE, krzemionka organiczna etc.). By zabieg był najlepiej wykonany należy dobrać  kartridż z właściwą głowicą.

Dostępne kartridże:

– 12 igłowe 0.25 mm,

Długość 0.25 mm przeznaczona jest do zabiegów na strefach : skóra głowy( zabiegi zatrzymujące wypadanie włosów), nos, okolice oczu, wargi, szyja (zabiegi napinające skóre,  przeciwzmarszczkowe)

– 12 igłowe 0.5 mm,

Długość 0.5 mm służy do wykonywania zabiegu w strefach: czoło, policzki, kości policzkowe, podbródek, dekolt, szyja (zabiegi napinające, ujędrniające,  przeciwzmarszczkowe)

 – 12 igłowe 1.0 mm,

Długość 1.0 mm służy do wykonywania zabiegów zmniejszających blizny (w tym blizny po trądzikowe) i rozstępy na twarzy i ciele.

– NANO służą do usuwania zaczerwienień, wyrównywania kolorytu i odżywiania skóry oraz do wtłaczania substancji aktywnych w skórę, wtłaczanie pigmentów (zabiegi bb glow).

W ramach zestawu możemy wysłać dowolne kartridże,

Urządzenie z najwyższej półki

Urządzenie posiada wbudowany akumulator umożliwiający bezprzewodową pracę do 4-6 godzin. Hydra Pen posiada zaawansowany silnik pozwalający  na wykonywanie od 8000-15000 nakłuć na minutę. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LED informujący nas jaki obecnie tryb pracy jest uruchomiony (4 tryby szybkości pracy).

Przewaga HydraPen H2 nad innymi urządzeniem do mezoterapii

– Możliwość wygodnego dozowania ampułek.

Specyfikacja techniczna:

Model : Hydra.Pen H2

Prędkość : 8000-15000 nakłuć na minute – 4 tryby

Wyświetlacz wybudowany: LED

Dostępne kartridże: 12 igłowe(0.25mm, 0.5mm, 1.0mm), Nano

Waga: 430 g

Napięcie : 100-240 V 50/60 HZ

Gwarancja: 24 miesiące

Certyfikaty: CE i RoHs

Zestaw zawiera:

– Urządzenie Hydra Pen H2 

– 2 szt. kartridże 0,5mm

– Zasilacz EU

– Kabel zasilający

– Instrukcję w języku polskim

2616

Zobacz także

Related Products ( 12 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło