Producenci

Promocja! SkinClear Aparat do Peelingu Kawitacyjnego oraz Wprowadzania Kosmetyków + Serum Kolagenowe 15ml GRATIS!!! Zobacz większe

SkinClear Aparat do Peelingu Kawitacyjnego Skin Cleaner KD-8010 + Serum Kolagenowe 15ml GRATIS

SkinClear Aparat do Peelingu Kawitacyjnego oraz Wprowadzania Kosmetyków + Serum Kolagenowe 15ml GRATIS!!! Nowy system  do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. 

Więcej szczegółów

SkinClear

Nowy produkt

159,00zł

199,00zł

- 40,00zł

Wysokiej jakości, mocne i skuteczne urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Skin Cleaner KD-8010 to przenośny lekki aparat, który można używać w domu! Urządzenie jest bardzo poręczne i wygodne.

Podstawowe Funkcje urządzenia: 

1.Oczyszczanie skóry ultradźwiękami

2.Wygładzanie skóry: zmarszczek, blizn, rozstępów, trądziku, cellulitu

3.Sonoforeza - wtłaczanie kosmetyków w głąb skóry

Co to jest Kawitacja? Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po skórze zwilżanej wodą. Zjawisko kawitacji to inaczej "zimne gotowanie wody". Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a efekt jest zaskakujący - skóra jest gładka, rozjaśniona, nie ma żadnych podrażnień.

Co to jest peeling kawitacyjny?

I. Usuwa zanieczyszczenia skóry - Skin Scrubber bezboleśnie i dokładnie czyści skórę. Natychmiast uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych oraz pozostałości kosmetycznych pozostawiając skórę czystą i gładką. Dzięki usunięciu martwych komórek wnikanie kosmetyków do wnętrza skóry staje się łatwiejsze. 

II. Eliminuje przebarwienia naskórkowe - Fala elastyczna wywołana serią drgań ultradźwiękowych, z jednej strony rozbija spiętrzone pokłady melaniny na mniejsze cząsteczki; z drugiej - blokuje enzym odpowiedzialny za syntezę barwnika skóry. Rozproszone cząsteczki melaniny migrują wraz z pozostałymi komórkami naskórka w kierunku powierzchni skóry, skąd z łatwością mogą być usunięte (np. za pomocą peelingu). 

III. Leczy trądzik
Peeling kawitacyjny umożliwia głębokie oczyszczanie skóry, które polega na całkowitym, bezbolesnym usunięciu warstwy rogowej naskórka i głębokie oczyszczenie porów. Natomiast mikrowibracje o wysokiej częstotliwości sterylizują skórę niszcząc patogeny odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku. 

IV. Znacząco spłyca zmarszczki  Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry jak mikromasaż o charakterze biostymulującym dając efekt podobny do liftingu. Zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu, ponieważ zabieg poprawia mikrocyrkulacje pobudza fibroblastydo biosyntezy kolagenu i elastyny. 

V. Usuwa rozstępy i blizny Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości transformują strukturę cząsteczkową i uwalniają substancje nadmiarowe związane z cząsteczką. Wzrasta przy tym metabolizm komórek, rozdrabniają się zwapnienia, przyspiesza się krążenie krwi, wzmacnia się tkanka skórna. Funkcja ta łagodzi mikrokurcze mięśniowe i spastyczne, rozprasza zwapnione substancje, a w efekcie pomaga usunąć blizny i rozstępy. 

VI. Wzmacnia działanie kosmetyków Dzięki usunięciu martwych komórek wnikanie kosmetyków do wnętrza skóry staje się łatwiejsze. Efektywność zastosowanych kosmetyków wzrasta o kilkaset razy! Zwiększone, silniejsze działanie kosmetyków, daje znakomite efekty przy zwalczaniu wszelkich niedoskonałości skórnych: trądziku, przebarwień, blizn, rozstępów, zmarszczek, cellulitu. Skóra staje się jędrna i gładka.

 Przebieg Zabiegu:

Faza oczyszczania Wykonanie demakijażu 

Faza złuszczania Zwilżenie skóry wodą i przesuwanie po niej metalową szpatułką, która przekazuje ultradźwięki. Woda rozpylona na skórze tworzy mikroskopijne pęcherzyki. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają poszerzeniu, a następnie gwałtownie się rozpadają. Uwalniane jest przy tym ciepło i rośnie ciśnienie. W efekcie dochodzi do rozbijania martwych komórek naskórka, bez uszkodzeń w głębszych warstwach skóry. Peeling jest całkowicie bezbolesny. 

Faza końcowa

1.tonizacja skóry, 2.nałożenie odpowiedniego kremu

Przeciwwskazania: ciąża, choroby nowotworowe 

Komplet zawiera: -peeling kawitacyjny/szpatuła, -zasilacz

Dane techniczne: Częstotliwość ultradźwięków: 28Khz, Moc ultradźwięków: 2W/cm2, Zasilanie 220V 50hz z załączonego zasilacza sieciowego

Gwarancja 12 m-cy. Instrukcja obsługi w języku polskim.

2012-12-22

Świetny produkt skóra po zabiegu jest gładka i rozświetlona.Zasłusza wszystkie problemy skórne, co nadaje się do szybkiej i efektownej interwencji w razie przykrej niespodzianki.

Napisz opinię

SkinClear Aparat do Peelingu Kawitacyjnego Skin Cleaner KD-8010 + Serum Kolagenowe 15ml GRATIS