De Noyles Composet REAFIRMANTE 1x10ml  - ampułka ujędrniająca

De Noyle's Composet REAFIRMANTE 1x10ml

16,00 zł
Brutto

Wzmacniają tkankę łączną oraz polepszają elastyczność i napięcie skóry. Polecane także przy cellulicie i zabiegach wyszczuplających.

3221

Composet Reafirmante - ampułki
Ampułka ujędrniająca
1x10 ml.

Opis:
Ampułki ujędrniające stymulują wytwarzanie kolagenu . Działają regenerująco i ujędrniająco. Wzmacniają tkankę łączną oraz polepszają elastyczność i napięcie skóry. Polecane także przy cellulicie i zabiegach wyszczuplających.

Aktywne składniki:
SI-MATRIX -  polega na połączeniu dwóch biotechnologii: struktur zamykających organiczny silikon w mikrokapsułki oraz  filmu molekularnego, który go dostarcza  tak długo jak skóra tego potrzebuje. Ten składnik o złożonym działaniu posiada silne działanie wzmacniające tkankę łączną i  polepszające  elastyczność skóry.

GLIKONOLAKTON posiada silne właściwości nawilżające oraz zmniejsza utratę wody przez skórę. Wzmacnia jej barierę ochronną, polepsza elastyczność i pomaga zmniejszyć zmarszczki.
WYCIĄG Z GRZYBÓW SHIITAKE jest bogaty w oligosacharydy i kwasy uronowe, które utrzymują dobrze nawilżoną skórę. Ponadto poprawia elastyczność i napięcie skóry.
WYCIĄG ZE SPIRULINA Mikro alga bogata w mikroelementy, proteiny, witaminę E i beta-karoten. Działa stymulująco i ujędrniająco.
KOMPLEKS MAKRO I MIKROELEMENTÓW w tym magnez, miedź, cynk żelazko. Dociera do komórek skóry tam, gdzie niezbędne jest jego działanie. Zapewnia energię i zdrowie komkórkom skóry.

3221
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło