Arcaya WHITE VISION 1x2ml ampułka wybielająca z witaminą C i morwą białą

Arcaya WHITE VISION 1x2ml ampułka wybielająca z witaminą C i morwą białą

16,00 zł
Brutto

Koktajl z witaminą C, ekstraktem z morwy białej oraz stokrotki . 

3121

Ampułki rozjaśniające z wit. C

Koktajl z witaminą C, ekstraktem z morwy białej oraz stokrotki. Działa hamująco na wytwarzanie melanin i przebarwienia. Nadaje skórze gładkość i działa łagodząco. Usuwa objawy zmęczenia i przywraca skórze młody wygląd.

Skład:

  • Wit. C w stężeniu 10% ascorbyl Phosphate
  • Morwa biała

Konsystencja: lekka

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie koncentratów w ampułkach. Każda ampułka zawiera czystą substancję aktywną o maksymalnej skuteczności. Nasz asortyment obejmuje 24 rodzaje ampułek, przyczyniając się do urozmaicenia oferty każdego salonu kosmetycznego. Skład wszystkich ampułek dopasowano w sposób, umożliwiający różnorodne zestawienia, a w razie potrzeby, kombinację produktów. Cenimy substancje o silnym działaniu. W ten sposób zapewniamy dobranie właściwej ampułki dla każdego typu skóry i każdego rodzaju pielęgnacji.

Przygotowując nasze produkty zwracamy szczególną uwagę na dopuszczalne maksymalne stężenie składników. Już podczas pierwszego zastosowania przekonamy się, że żadna ampułka nie może działać intensywniej! Zawartość wszystkich ampułek odznacza się świeżą i delikatną konsystencją, dlatego też skóra dosłownie „wchłania” substancję. Higieniczne zamknięcie szklanych ampułek (z odłamywaną zatyczką) eliminuje potrzebę konserwowania preparatów zapewniając im świeżość aż do otwarcia.

Wszystkie ampułki można stosować w połączeniu z zabiegami laserowymi i ultradźwiękami.

Większość ampułek można stosować podczas jonoforezy.

3121

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło