Producenci

Dermclar DERMESO-CELU Ampułka 10ml. Kompletny zestaw substancji aktywnych w celu redukcji wszelkich form cellulitu. Zobacz większe

Dermclar DERMESO-CELU Sterylna Ampułka 10ml. Do Mezoterapii Igłowej!!!

Dermclar DERMESO-CELU Ampułka 10ml. Do Mezoterapii Igłowej. Kompletny zestaw substancji aktywnych w celu redukcji wszelkich form cellulitu.

Więcej szczegółów

Dermclar

Nowy produkt

175,00zł

DermesoCELU Coctail [10ml]

Specjalistyczna mieszanina najskuteczniejszych substancji aktywnych o udowodnionym działaniu antycellulitowym oraz drenującym.

W skład wchodzą:

- KOFEINAMechanizm działania polega na zwiększaniu lipolizy adipocytów poprzez hamowanie aktywności cykliczności nukleotydu fosfodiestarazy, który jest odpowiedzialny za katalizowanie adenozyny do AMP. 

 

- L-KARNITYNA zwiększa efektywność przemiany tłuszczu w energie oraz eliminuje negatywny wpływ kwasu mlekowego po wysiłku fizycznym. -

 

RUTYNA glikozyd kwertycyny pozytywnie wpływający na ukrwienie skóry oraz stan naczyń krwionośnych

 

- NOSTRZYK ŻÓŁTY dzięki dużej zawartości kumaryny wzmacnia naczynia limfatyczne, pobudza przepływ krwi oraz udrażnia naczynia.

 

- GOTU KOLA ekstrakt rośliny znanej od dawna w między innymi w Indiach z zbawinnych właściwości na skórę i tkankę podskórną.

Substancja pomocna w wielu defektach skóry i tkanki podskórnej.

 

- CHROM - jest niezbędnym do życia mikroelementem.

 

Ułatwia przenikanie glukozy z krwi do komórek.

 

Zmniejsza zapotrzebowanie na insulinę, obniża stężenie całkowitego cholesterolu i jego frakcji LDL (tzw. zły cholesterol).

Co to jest?
Jest to sterylny preparat przeznaczony do użytku wyłącznie profesjonalnego (odpowiednio przeszkolone kosmetyczki, kosmetolodzy, lekarze medycyny estetycznej).
Preparat stusuje się do zabiegu mezoterapii igłowej lub mikroigłowej (iniekcje śródskórne).
Jak to działa?
Substancje zawarte w koktajlu silnie stymulują mikrokrążenie krwi oraz limfy w tkance podskórnej redukując zmiany związane z cellulitem.
Oczekiwane rezultaty?
Zastosowanie DERMESOCELU stosowany jest w redukcji cellulitu oraz poprawy struktury tkanki tłuszczowej, oraz skóry ciała.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dermclar DERMESO-CELU Sterylna Ampułka 10ml. Do Mezoterapii Igłowej!!!